Bestyrelsen for Utamaduni Kulturforening

Bestyrelsen som den ser ud efter generalforsamlingen 25. marts 2017:

(2016-2018) Mads Bischoff (mads@utamaduni.dk)
(2016-2018) Julie Møller Bie (regnskab@utamaduni.dk) & (julie@netfyssen.dk)
(2016-2018) Anton Grønne Kühl (anton@utamaduni.dk)
(2016-2018) Mette Sumo Lotus (mette@utamaduni.dk)
(2017-2019) Morten Exner Holmboe (mezterddkk@hotmail.com)
(2017-2019) Dina Veronika Bjørn Schmidt (djlennart@gmail.com)
(2017-2019) Anne Katrine Bie (Tinne) (aklykkebie@gmail.com)

Som suppleanter blev valgt (for 1 år):
Anders Kühl (anders@kokuta.dk)
Elias/Immanuel Grønne Kühl (manut3@gmail.com)
Siff Jenjela Stephenson (siff@stephenson.dk)
Louise Kaas Hvalsøe (louislul@hotmail.com)
Signe Frøkiær (signe-fr@hotmail.com)

Som observatører blev valgt (for 1 år):
Uffe Harms Larsen & Trine Ø. Jensen

Hvis du ønsker at skrive en email til hele bestyrelsen, kan du skrive til: bestyrelsen@utamaduni.dk
(Modtages af medlemmer+suppleanter-observatører i bestyrelsen)

Hvis du blot vil kontakte Utamaduni, med almindelige spørgsmål etc, kan du skrive til: info@utamaduni.dk
(Modtages af Info-folket + formand og næstformand)

Link til foreningens vedtægter

Comments are closed